Autor:

bobby6

Utworzono:

05.10.2014

Mecz ze Zrywem Gorzków poprzedziła miła uroczystość. Złote medale i puchar za zdobycie Mistrzostwa w Chełmskiej Lidze Trampkarzy w sezonie 2013/2014 otrzymali chłopcy trenowani przez trenera Damiana Osobę. Medale wręczali : Wójt Hieronim Zonik, Sekretarz Gminy Tomasz Szczepaniak, Wiceprezes ChZPN Robert Szo kaluk, Prezes Spółdzielcy Zbigniew Droń oraz Sekretarz Klubu Wojciech Domański.

Sam mecz uświetnił tę uroczystość, gdyż zakończył się wysokim zwycięstwem Spółdzielcy.

Już w 10 minucie Łukasz Lechowski skierował piłkę do bramki po uderzeniu głową. Asystował w tej akcji Robert Pasternak. W kolejnej akcji to strzelec bramki był asystentem, a bliźniaczą akcję do poprzedniej ,tym razem sfinalizował Szymon Borek. W tej części meczu warte jest odnotowanie kapitalnego uderzenia Sz. Borka, który „huknął” z 25 m w spojenie bramki strzeżonej przez bramkarza gości. Druga odsłona meczu zaczęła się od mocnego otwarcia, mianowicie po dośrodkowaniu P. Żukowskiego swoje kolejne trafienie zaliczył Ł. Lechowski (ponownie uderzenie głową). W 60 minucie spotkania gościom ochotę do gry odebrał ponownie Szymon Borek, który wykończył akcję ładnym uderzeniem z 16 m. Na 5:0 podwyższył wynik Paweł Żukowski, który wykorzystał najlepiej zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, a wynik spotkania po indywidualnej akcji ustalił Ł. Lechowski ,kompletując hat-tricka.