EKO Różanka Gospodarze

Łukasz Babkiewicz
Damian Bojarczuk

15.06.2015

W niedziele 14.06.2015 na stadionie EKO-Arena w Różance w ramach XXI kolejki o mistrzostwo "A Klasy" odbyły się mecze miedzy SPS EKO Różanka a Zryw Gorzków.

Na stadionie w Różance w bardzo upalną niedziele w godzinach południowych odbyły się dwa mecze naszych drużyn juniorskiej i seniorskiej z drużynami z Gorzkowa. Mimo tej bardzo upalnej pogody nie przeszkodziło to naszym drużynom łatwo i pewnie wygrać swoje spotkania. Obie nasze drużyny od początku do końca spotkań dominowały na boisku nie dając zbyt wielu szans drużynom z Gorzkowa. W pierwszym spotkaniu o godz. 11:00 nasi juniorzy wygrali swój mecz aż 8:0 a bramki w tym meczu zdobywali Dawid Żakowski, Mateusz Harko, Bartosz Musz po 2x, Krystian Mikulski i Grzegorz Piotrowski po 1x. Zaś nasi seniorzy mecz swój rozpoczęli o godz. 13:00 i wygrali równie wysoko bo aż 6:1, strzelcami w tym meczu dla naszej drużyny byli Mateusz Chwedoruk, Mateusz Gołąb, Marcin Walaszek, Emil Mikulski, Mateusz Kędzierski i Michał Kuczyński. Była to przedostatnia zarazem ostatni u siebie mecz w tym sezonie.