Vitrum Wola Uhruska Gospodarze

Wola Uhruska

Łukasz Babkiewicz

22.06.2015

Pierwsze spotkanie odbyło się o godzinie 15:00 gdzie spotkały się drużyny juniorskiej. Faworytem tego spotkania była drużyna z Woli Uhruskiej gdyż była liderem ligi juniorskiej i grała na własnym terenie. Nie przestraszyło to jednak naszych juniorów i grając w dziesiątkę przeciwko jedenastu zawodników z Woli wygrali swój mecz dosyć pewnie 3:0. Bramki w tym meczu strzelał Dawid Żakowski 2x i jedna była samobójcza. W drugim spotkaniu które odbyło się o godzinie 17:00 wystąpiła nasza pierwsza drużyna seniorska. Przyjechaliśmy do Woli jako lider ligi i drużyna która już parę kolejek temu zapewniła sobie awans do ligi okręgowej, mogło by się wydawać że nasi zawodnicy odpuszczą sobie walkę za wszelką cenę o każdą piłkę i drużynie z Woli będzie łatwiej nas pokonać. Nic bardziej mylnego, mimo to że nikt nam już pierwszego miejsca odebrać nie może to i tak nasz drużyna gra zawsze do końca. Zespół z Woli postawił bardzo ciężkie warunki ale mimo to nasz drużyna pewnie wygrała swój mecz aż 6:2 i została jedyną drużyną nie pokonaną we wszystkich A klasach w woj. Lubelskim. Bramki w tym meczu strzelali Mateusz Chwedoruk 4x, Patryk Błaszczuk i Michał Kuczyński po 1x.