Autor:

Emil Mikulski

Utworzono:

19.09.2014

Kolejne derby i kolejne zwycięstwo. Na stadionie w Suchawie został rozegranymecz 2 kolejki o mistrzostwo chełmskiej A-klasy. Zmierzyły sięw nim dwiedrużyny z powiatu włodawskiego EKO Różanka z Agrosem Suchawa. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny z Różanki aż 5 : 1.
Po pierwszych 30 minutach nic nie wskazywało że mecz zakończy się aż tak dużym wynikiem, mecz w tych minutach był bardzo wyrównany. Dopiero po ładnej indywidualnej akcji AlanaKociuby otworzył się worek z bramkami. Po tej bramce drużynie z Różanki grało się coraz lepieji stwarzali sobie corazwięcej sytuacji ale brakowało niestety skuteczności dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkędo szatni strzelił Emil Mikulski i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem dwomabramkami EKO Różanki. Po przerwie do ataku ruszyli piłkarze Agrosu, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji ale żadnej z nich nie potrafili zamienić na bramkę. Dobrze w bramce tego dnia spisywał sięKamil Struk broniąc kilka niebezpiecznychstrzałów.
Ekipa z Różanki zdołała przetrwać ten trudny dla siebie okres bez straconej bramki i sami ruszyli do ataku. Trzecią bramkęudało im się strzelić po dobrym dośrodkowaniu Mateusza Gołębia które na bramkęzamienił
Patryk Błaszczuk. Po tej bramce emocje trochęopadły i odebrało chęci do gry drużynie z Suchawy. PiłkarzeRóżanki dobiła rywala strzelają jeszcze im dwie bramki a autorem tych dwóch bramek był najlepszy strzelec EKO Mateusz Chwedoruk. Pod koniec meczu Agrosowi udało sięjeszcze strzelić bramkępocieszenia którą strzelił Piotr Sadlak.
EKO Różanka po tym meczu nadal prowadzi w tabeli chełmskiej A-klasy i mamy nadzieje że pozostanie tam jak najdłużej to możliwe.