Sinko Energy Bezek Gospodarze

Bezek

Kamil Ireneusz celiński

19.10.2014

Na stadionie w Bezku został rozegrany mecz IX kolejki A-klasy w którym zmierzyły się miejscowy Leszkopol z naszą drużyną EKO Różanka. Wynik spotkania zakończył się zwycięstwem EKO Różanki 10:2.

Mecz jak pokazuje wynik był praktycznie do jednej bramki. Wszystko toczyło się pod dyktando naszej drużyny. Piłkarze z EKO nie pozwalali na zbyt wiele drużynie gospodarzy, chodź to gospodarzom udało się otworzyć wynik spotkania ale jak widać na każdą strzelonąbramkę przez Leszkopol nasi piłkarze odpowiadali pięcioma bramkami. Wynik spotkania mógł być jeszcze większy ale jak wiadomo wszystkiego nie da się wykorzystać. Pierwsza bramka dla EKO była samobójcza później już strzelali dla nas tylko nasi piłkarze. Bramki w tym meczu dla naszego zespołustrzelali Mateusz Chwedoruk i Michał Kuczyński po 3 zaś po jednej Marcin Walaszek, Patryk Błaszczuk, Mateusz Kędzierski i jak już wspomniałem wcześniej jedna była samobójcza. Po tym spotkaniu nasz drużyna umacnia się na pozycji lidera i odskakuje najgroźniejszym rywalom w lidze czyli Spółdzielcy Siedliszcze na trzy punktu. Zaś drużyna z Bezka pozostaje na 9 miejscu które zajmował przed tą kolejką. Za tydzień przed naszymi piłkarzami kolejny mecz wyjazdowy, tym razem jedziemy do Gorzkowa gdzie zagramy z tamtejszym Zrywem, natomiast piłkarzy z Bezka czeka wyjazdowy mecz do Woli Uhruskiej. Grali też nasi juniorzy którzy podobnie jak seniorzy zdominowali swój mecz i wygrali zdecydowanie 9:0.