Krystian Mikulski

27.10.2014

W meczu seniorów widać było od początku do samego końca dominacje piłkarzy z Różanki. Większość spotkania toczyła się na połowie Zrywu, piłkarze gospodarzy nie mieli za wiele do zaoferowania w tym meczu. Piłkarze z EKO zagrali przede wszystkim bardzo czuje z tyłu i nie dopuścili do bramki gospodarzy a z przodu jak pokazuje wynik graliśmy bardzo skutecznie chodź i tak mogło się skończyć nieco wyżej dla nas. Bramki w tym meczu strzelali dla naszej drużyny Mateusz Chwedoruk 5x(aktualny król strzelców A-klasy z dorobkiem 21 bramek), Marcin Walaszek 3x, Michał Kuczyński, Paweł Chmiel i Alan Kociuba po jednej. W pozostałych spotkaniach tej kolejki obyło się raczej bez niespodzianek, w najciekawszym meczu tej kolejki Spółdzielca Siedliszcze ograła na własnym stadionie Orzeł Srebrzyszcze 4:1, na stadionie w Dubecznie gospodarze wygrali z Astrą leśniowice 3:1, grający w sobotę Vitrum zremisował bez bramkowo u siebie z Leszkopolem Bezek, zaś w derbowym meczu powiatu włodawskiego Agros Suchawa pokonał Bug Hanna 3:0. Do końca rundy jesiennej pozostała już tylko jedna kolejka w której nasza drużyna podejmie na własnym stadionie Vitrum Wola Uhruska, więcej informacji o meczu już w najbliższym czasie.