Autor:

bobby6

Utworzono:

09.11.2014

W sobotę 8 listopada meczem w Hannie z miejscowym Bugiem nasza drużyna zakończyła zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 w chełmskiej A klasie. Był to finisz bardzo udany, gdyż mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 5:0. Wygrana była przekonywująca, ale nie przyszła wcale tak łatwo. Gospodarze nie chcieli tanio „sprzedać skóry” i walczyli z całych sił do ostatniego gwizdka sędziego. Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu. Gra była składna, a nasi zawodnicy atakowali przeciwników już na ich połowie. W 17 minucie spotkania gra pressingiem przyniosła skutek. Michał Domański ładnie przymierzył z rzutu wolnego podyktowanego za faul na bardzo aktywnym Łukaszu Lechowskim i otworzył wynik spotkania. W 32 minucie popularny „Meto” uderzył po raz drugi i piłka znalazła się w siatce bramki gospodarzy. Asystę przy tej bramce zaliczył Szymon Borek, który wykonał bardzo ładne, długie podanie. W 40 minucie Ł. Lechowski bardzo precyzyjnym uderzeniem na długi słupek bramki Bugu ustalił wynik do przerwy na 3:0. Druga połowa spotkania nie była już tak dobra w naszym wykonaniu jak pierwsze 45 minut. Na boisku panował chaos, zawodnicy niepotrzebnie wdawali się w indywidualne akcje, które często kończyły się stratami piłki. Pomimo tego padły jeszcze 2 bramki. Pierwszą z nich zdobył Paweł Żukowski, który na dobre się „rozstrzelał” posyłając kolejną „bombę” pod porzeczkę bramki gospodarzy ( niesygnalizowany strzał z 25 m, asystentem był Damian Osoba). Robert Pasternak ustalił wynik meczu, przytomnie uderzając piłkę głową nad bramkarzem.

Nasz zespół miłym akcentem zakończył występy w pierwszej rundzie rozgrywek plasując się na drugim miejscu w tabeli. Podróż powrotna do domu minęła w bardzo radosnych nastrojach.
Na zakończenie tej rundy na pochwały zasłużyli wszyscy zawodnicy, którzy tworzyli zgrany kolektyw. Teraz czeka nas dość długa przerwa w rozgrywkach, którą postaramy się dobrze przepracować, by na wiosnę prezentować dobrą formę!!!