Autor:

bobby6

Utworzono:

10.05.2015

Hutnik Dubeczno był rywalem naszej drużyny w 15 kolejce chełmskiej A klasy. Po bardzo wyrównanym spotkaniu udało się nam zdobyć 3 punkty na trudnym terenie w Dubecznie. Od samego początku meczu padał bardzo rzęsisty deszcz, a dodatkowo było bardzo zimno. W pierwszej połowie sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Mogliśmy prowadzić, gdy po dobrym podaniu z głębi pola Łukasz Lechowski znalazł się w doskonałej sytuacji, ale niestety oddał zbyt lekki strzał, żeby dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy Przemysław Kaczan miał jakikolwiek problem z jego obroną. Nieźle grały bloki obronne obydwu zespołów. Obroną Hutnika Dubeczno rządził i dzielił Alan Struski, zaś nasza obrona była dobrze kierowana przez duet: Marcin Terlecki, Paweł Żukowski. W II połowie trwała bardzo zażarta walka. W 50 minucie Kamil Wawruszak oddał niespodziewany strzał z dystansu, a piłka po interwencji bramkarza zatrzymała się na słupku bramki Hutnika. W ostatnich 20 minutach Spółdzielca przyspieszył grę, czego efektem były stwarzane sytuacje. W 81 minucie w końcu doczekaliśmy się świetnego rajdu w wykonaniu Artura Hawerczuka, który gdy składał się do strzału, został powalony na ziemię przez obrońcę gospodarzy Sebastaiana Suskiego. Prowadzący zawody sędzia Piotr Gnaś nie miał wątpliwości, ukarał zawodnika gospodarzy drugą żółtą kartką (w konsekwencji czerwoną)
i podyktował rzut karny. Leon nie pomylił się z 11 metrów i mogliśmy cieszyć się z gola na1:0. Od tego momentu Spółdzielca mógł strzelić kilka bramek. Z kilku sytuacji udało się wykorzystać tylko jedną, gdy Leon dobił piłkę po uderzeniu Szymona Borka. Wcześniej byliśmy świadkami kapitalnego strzału przewrotką w wykonaniu Tomka Denisiuka. Bramkarz gospodarzy popisał się bardzo dobrą interwencją. Bardzo ładnie z dystansu uderzał Damian Osoba, a dobrych sytuacji nie wykorzystali również Tomek i Szymon. Cały zespół Spółdzielcy zasłużył na słowa uznania, przede wszystkim za walkę i zaangażowanie.

Kolejnym naszym rywalem będzie Agros Suchawa. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 16.05.2015 o godzinie 14.15 na stadionie w Siedliszczu. Bardzo serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy na ten mecz.