Autor:

bobby6

Utworzono:

26.05.2015

W niedzielę 24.05. 2015 Zryw uległ Spółdzielcy 2:3 (0:2). Niestety nie było to porywające widowisko. Przebieg rywalizacji można zakończyć stwierdzeniem wynik cieszy, lecz gra z pewnością nie. W pierwszej połowie rozgrywanej całkowicie pod dyktando Spółdzielcy, zostały wykorzystane dwa stałe fragmenty gry i Siedliszczanie prowadzili 2:0. W 16 minucie Mateusz Iwaniuk najlepiej zachował się w zamieszaniu podbramkowym i po wyrzucie piłki z autu przez Artura Hawerczuka umieścił piłkę w siatce. W 38’ Marcin Terlecki wykorzystał nieuwagę obrońców i po rzucie rożnym z najbliższej odległości zdobył bramkę. Gdy w 47 ‘ bardzo ładną akcję gości sfinalizował Łukasz Lechowski pięknym uderzeniem w okienko wydawało się że jest już po meczu, tym bardziej iż chwilę potem idealnej sytuacji nie wykorzystał M. Iwaniuk. Niespodziewanie gospodarze po kiksie naszego obrońcy zdobyli bramkę, której autorem był Damian Stępniak. Gracze Spóldzielcy stracili koncentrację i zaczęły się mnożyć błędy. Na nic się zdały zmiany w składzie gdyż na boisku zapanował totalny bałagan, wynikający przede wszystkim ze złej organizacji gry, oraz braku zaangażowania. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry Mariusz Bartoń pięknym strzałem z rzutu wolnego uzyskał drugie trafienie dla Zrywu. Już za tydzień kolejne spotkanie, tym razem udamy się do Wojsławic na mecz z miejscową Vojsławią.